Dárkové poukazy

Hotel Kolštejn

Wellness hotel Kolštejn*** Superior v Branné (Jeseníky) je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou! Kombinace pohádkového prostředí Ramzovského sedla, komfortních služeb našeho WELLNESS hotelu*** a luxusního Wellness centra Vám poskytuje dokonalé zázemí pro nezapomenutelné chvíle pohody.

Hotel Kolštejn

Navštivte náš Vitální svět a vychutnejte si nejpůsobivější WELLNESS v České republice! V prostorách Wellness hotelu Kolštejn*** Superior je k dispozici 25 komfortních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 75 lůžek (8x1L, resp. 8x2L, 10x2L+1, 7x2L+2).Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD TV, hotelový telefon, vybavený minibar.

Snídaně pro ubytované hosty jsou podávány v hotelu. Snídaně se podávají mezi 7.30. - 9.30 hod. a probíhají formou bufetu (švédských stolů). Tříchodové večeře jsou podávány mezi 17. - 20. hodinou.

Vybrané pokoje jsou bezbariérově přístupné. Podkrovní pokoje jsou snadno přístupné hotelovým výtahem.

Návštěvníkům je k dispozici rovněž hotelová restaurace, nový středověký salonek a snídárna, úschovna kol a lyží a rozšířené parkoviště.

Wellness hotel Kolštejn je od června 2019 držitelem certifikátu pro stupeň I. Českého systému kvality služeb.

kolstejn hotel 30 logo csks

Wellness

Kouzelné prostředí je umístěno ve sklepních prostorách. Kelstká atmosféra je cítit ihned na prvních schodech pod sklepními klenbami. Romantikou zářící prostory jsou laděny do přírodních materiálů dřeva a kamene. Společně se zaznívajícími tóny magickké hudby uklidňující atmosféru dokonale dolaďujeme lahví sektu a svitem planoucích svíček.

Wellness centrum je vybaveno:

  • Finskou saunou
  • Parní lázní se solným aroma
  • Masážními sprchami
  • Odpočinkovými lavicemi
  • Tropickým deštěm
  • Vířivým bazénem (Whirlpoolem)

Vitální svět

Dobově laděné prostředí Vitálního světa nabízí nejpůsobivější nabídku wellness zázemí v České republice. Vybavení je díky ucelenému řešení odpočinkových procedur přizpůsobeno veškerým potřebám každého návštěvníka.

Kapacita Vitálního světa je přizpůsobena skupině až do 35 osob, přičemž se očekává rovnoměrné využití široké nabídky odpočinkových procedur skýtající nejširší nabídku wellness procedur u nás.

Na své si zde přijdou ti z vás, kteří ze zdravotních či jiných důvodů upřednostňují "suché" odpočinkové procedury, příznivci osvědčených saun, či všichni vyznavači nových a v ČR doposud nepříliš známých relaxačních metod, které vás opět postaví na nohy.

Vstup do saunového světa je určen osobám starším 12 let v doprovodu dospělé osoby.

Plavecký bazén

Vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou Wellness hotelu Kolštejn*** Superior rozšiřil od července 2012 nabídku služeb překrásného komplexu relax centra.

V novém křídle služeb našeho komplexu si můžete dopřát vodních radovánek v sedmi metrů dlouhém, bezmála čtyři metry širokém a jeden metr a třicet centimetrů hlubokém plaveckém bazénu se slanou vodou.

Samotná bazénová část s relaxační zónou a lehátky přináší hostům z řad dospělých i dětí požitek nejen díky bazénovým aktrakcím v podobě protiproudu, masážní dnové trysky, masážního chrliče a překrásnému podsvícení, ale také celkovým dojmem a architektonickým řešením. Užité materiály (pískovec, kámen, dřevo) a velké prosklené plochy s výhledy na okolní kopce požitek jistě umocní.

Přijemné osvěžení v hotelovém bazéně se slanou vodou čeká na všechny ubytované hosty!

Fotogalerie z prostředí hotelu Kolštejn

kolstejn_hotel_01
kolstejn_hotel_02
kolstejn_hotel_03
kolstejn_hotel_04
kolstejn_hotel_05
kolstejn_hotel_06
kolstejn_hotel_07
kolstejn_hotel_08
kolstejn_hotel_09
kolstejn_hotel_10
kolstejn_hotel_11
kolstejn_hotel_12
kolstejn_hotel_13
kolstejn_hotel_14
kolstejn_hotel_15
kolstejn_hotel_16
kolstejn_hotel_17
kolstejn_hotel_18
kolstejn_hotel_19
kolstejn_hotel_20
kolstejn_hotel_21
kolstejn_hotel_22
kolstejn_hotel_23
kolstejn_hotel_24
kolstejn_hotel_25
kolstejn_hotel_26
kolstejn_hotel_27
kolstejn_hotel_28
kolstejn_hotel_29_certifikat_csks
kolstejn_hotel_30_logo_csks
Jeseník

Jeseník

Jeseníky s podhůřím jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Nejen vyhlášená střediska zimních sportů, ale i lázně, památky a kulturní akce jsou důvodem, proč navštívit Jeseníky i v zimě.
Karlova Studánka

Karlova Studánka

Cítíte se unaveně? Potřebujete si odpočinout fyzicky i psychicky? Přijeďte do lázní Karlova Studánka a načerpejte zdraví, sílu a vitalitu.