Dárkové poukazy

Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně leží uprostřed horského prostředí s čistým ovzduším a jedinečným klimatem pro léčení nervových, kožních, dýchacích, onkologických nemocí a poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí. Energie okolní přírody umocňuje lázeňskou relaxaci. Nejstarší vodoléčebný ústav na světě vychází z léčby Vincenze Priessnitze. Zveme Vás na moderní medical a wellness procedury vycházející z této více než 190 let trvající tradice.

Jeseník

Odpočívejte a regenerujte své síly v našem moderním wellness a balneocentru. Objevte jedinečný soubor více než 80 pramenů s čistou pramenitou vodou nebo náš další evropský unikát Balnepopark Vincenze Priessnitze vybudovaný jako vodní zahrada se soustavou zastavení sloužících k hydroterapii a relaxaci. Následná procházka lázeňskými parky a lesní kolonádou, které jsou citlivě začleněny do okolní přírody s výhledem na klidné jesenické hory, Vás oprostí od každodenních starostí. Vyzkoušejte naše moderně vybavené lázeňské domy, dávající návštěvníkovi našich lázní možnost ubytovat se dle jeho přání. Dominantou je lázeňský dům Priessnitz**** vystavěný v roce 1910 známým vídeňským architektem Leopoldem Bauerem.

Ve své minulosti hostil významné české osobnosti a prezidenty, v dnešní době se z něj stal moderní spa&wellness hotel. Uvaříme Vám dle vašich chutí. Zvolte si racionální, dietní, vegetariánskou či jinou stravu. Ochutnejte regionální jesenickou gastronomii v Restauraci 1837, oslaďte si pobyt v Kavárně Sofie zákusky zhotovenými lázeňským cukrářem. Příjemný personál Vás obslouží na letní terase nebo při taneční zábavě v Zimní zahradě hotelu Priessnitz. V Priessnitzových léčebných lázních myslíme také na Váš volný čas. Pořádáme pro Vás mnoho festivalů, koncertů a divadelních představení. Na své si přijdou i vyznavači letních i zimních sportů. Nezapomínáme ani na děti, máme pro ně připraveno mnoho zábavných programů v průběhu celého roku. Priessnitzovy léčebné lázně leží uprostřed horského prostředí s čistým ovzduším a jedinečným klimatem pro léčení nervových, kožních, dýchacích, onkologických nemocí a poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí. Energie okolní přírody umocňuje lázeňskou relaxaci. Nejstarší vodoléčebný ústav na světě vychází z léčby Vincenze Priessnitze.

Fotogalerie z prostřední lázní Jeseník

jesenik_001
jesenik_002
jesenik_003
jesenik_004
jesenik_005
jesenik_006
jesenik_007
jesenik_008
jesenik_009
jesenik_010
jesenik_011
jesenik_012
jesenik_013
jesenik_014
jesenik_015
jesenik_016
jesenik_017
jesenik_018
Jeseník

Jeseník

Jeseníky s podhůřím jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Nejen vyhlášená střediska zimních sportů, ale i lázně, památky a kulturní akce jsou důvodem, proč navštívit Jeseníky i v zimě.
Karlova Studánka

Karlova Studánka

Cítíte se unaveně? Potřebujete si odpočinout fyzicky i psychicky? Přijeďte do lázní Karlova Studánka a načerpejte zdraví, sílu a vitalitu.